Ambasada Rozrywki od 2006 roku zajmuje się profesjonalnym wsparciem w zakresie wynajmu stoisk i wózków gastronomicznych wraz z obsługą. Zapewniamy słodkie i słone przekąski w biurach, na targach, konferencjach i akcjach promocyjnych.

Zajmujemy się obsługą korporacyjną. Nasza oferta jest skierowana głównie do przedstawicieli działów: administracji, HR i PR, event managerów, oraz wszystkich tych, którzy zajmują się uszczęśliwianiem pracowników w biurach. 

Nasze usługi nie są skierowane do klientów indywidualnych, organizatorów przyjęć rodzinnych i okolicznościowych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, nie jesteśmy dystrybutorem sprzętu, nie prowadzimy wynajmu sprzętu bez obsługi. 

Każde stoisko gatronomiczne zostało poddane indywidualnej kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej i posiada pozytywną decyzję dopuszczającą do prowadzenia mobilnej działalności gastronomicznej.

Posiadamy dokumentację z zakresu Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) i Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Wszystkie procesy m.in przechowywania, produkcji, transportu żywności, a także mycia i dezynfekcji sprzętu zostały poddane kontroli i posiadają decyzję zatwierdzającą Sanepidu.

Świadczymy usługi dla największych firm cateringowych w Polsce m.in. Deli Catering, Mazurkas Catering, Royal Catering oraz sieci hotelowych AccorHotels i Orbis (Novotel, Sofitel, Ibis, Mercure) oraz Marriott.

Mamy na koncie ponad 3000 realizacji w całej Polsce i bogaty wachlarz ponad 30 atrakcji gastronomicznych.

Możesz liczyć na naszą pomoc - na bazie doświadczenia podpowiemy, która atrakcja będzie najlepiej dopasowana do grupy docelowej, miejsca, charakteru wydarzenia i budżetu.

Dążymy do satysfakcji. Nie spoczywamy na laurach. Podróżujemy, śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów. Rozbieramy nasze realizacje na części pierwsze szukając tego co moglibyśmy zrobić jeszcze lepiej. Inwestujemy w najlepszy sprzęt, szukamy doskonałych produktów i nowych smaków. Nasza satysfakcja przekłada się na zadowolenie klientów oraz uśmiech i radość uczestników wydarzeń, które są równie satysfakcjonujące jak pieniądze. :)

Nie pracujemy ze wszystkimi. Skrupulatnie dobieramy patnerów w naszym "biznesowym tańcu". W dążeniu do satysfakcji eliminujemy hochsztaplerów, wsteczników i wyznawców filozofii "jakoś to będzie". Nie podejmujemy się działań, które mają nikłe szanse realizacji celów i duże ryzyko niepowodzenia - zawsze podzielimy się doświadczeniem i obawami, ale stąpanie po linie to zupełnie nie nasz sport.

W życiu i gastronomii jakość jest bezpośrednio połączona z ceną - nie optymalizujemy naszych usług gwarantując najwyższy standard za każdym razem. Mamy świadomość, że nasze usługi nie mieszczą się we wszystkich budżetach. Działamy dobrze albo wcale.    

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze usług oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji. Świadczymy usługi na terenie Warszawy oraz całej Polski.
Wysokie standardy obsługi, kontrola jakości produktów oraz terminowa realizacja zobowiązań sprawiają, że Ambasada Rozrywki to sprawdzony, rzetelny i stabilny partner.

Nasza misja

Naszą misją jest, aby Państwa goście poprzez nasze realizacje doświadczyli niezwykłej przygody, która pozostawi w Ich pamięci najlepsze wspomnienia.

Mamy sprawdzony przepis na udaną uroczystość 

  • 100% - profesjonalny zespół głęboko zaangażowany w działalność firmy,
  • doskonały sprzęt i zaplecze techniczne,
  • produkty najwyższej jakości,
  • wór doświadczenia oraz szczyptę fantazji.

Odpowiednie połączenie wszystkich składników sprawia, iż nawet skromna uroczystość zamienia się w przestrzeń doskonałej rozrywki pełnej wyśmienitych smaków i magii.
Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami klientów.

Nasze zasady

  1. Jesteśmy profesjonalistami, więc nie mówimy tylko tego, co chciałbyś usłyszeć.
  2. Stawiamy na jakość, dlatego damy Ci profesjonalny sprzęt, najlepszy personel i najwyższej jakości usługę. Nie mówimy, że będzie ona najtańsza.
  3. Jeżeli już z nami współpracowałeś, z pewnością wiesz, że możesz sobie pozwolić na spokój. Zadbamy o wszystko, o czym Ty mogłabyś/mógłbyś zapomnieć.

 Zespół

 Adam Hajtko

Adam Hajtko

Właściciel
Jacek Wach

Jacek

Koordynator
pawe

Paweł

Koordynator
lukasz small

Łukasz

Specjalista
sandra small

Sandra

Specjalista
michał

Michał

Specjalista
rafael

Rafael

Heart breaker
 Piotrek

Piotr Szczęk

Event support
  Hostessy/modelki

Monika Bradacz

Event support