AMBASADA ROZRYWKI od 2006 roku zajmuje się profesjonalnym wsparciem w zakresie wynajmu stoisk i wózków gastronomicznych wraz z obsługą. Zapewniamy słodkie i słone przekąski w biurach, na targach, konferencjach i akcjach promocyjnych.

Nasza oferta jest skierowana głównie do Działów HR i PR oraz Event Managerów.

Jesteśmy podwykonawcą największych firm cateringowych w Polsce m.in. Deli Catering, Mazurkas Catering, Royal Catering oraz sieci hotelowych AccorHotels i Orbis (Novotel, Sofitel, Ibis,Mercure) oraz Marriott.

Mamy na koncie ponad 1500 realizacji w całej Polsce i bogaty wachlarz 20 atrakcji gastronomicznych.

Możesz liczyć na naszą pomoc - na bazie naszego doświadczenia podpowiemy, która atrakcja będzie najlepiej pasowała do grupy docelowej, miejsca, charakteru wydarzenia i budżetu.

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów.

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze usług oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji. Świadczymy usługi na terenie Warszawy oraz całej Polski.
Wysokie standardy obsługi, kontrola jakości produktów oraz terminowa realizacja zobowiązań sprawiają, że AMBASADA ROZRYWKI to sprawdzony, rzetelny i stabilny partner.

Nasza misja

Naszą misją jest, aby Państwa goście poprzez nasze realizacje doświadczyli niezwykłej przygody, która pozostawi w Ich pamięci najlepsze wspomnienia.

Mamy sprawdzony przepis na udaną uroczystość to:

  • 100% - profesjonalny zespół głęboko zaangażowany w działalność firmy,
  • doskonały sprzęt i zaplecze techniczne,
  • produkty najwyższej jakości,
  • wór doświadczenia oraz szczypta fantazji.

Odpowiednie połączenie wszystkich składników sprawia, iż nawet skromna uroczystość zamienia się w przestrzeń doskonałej rozrywki pełnej wyśmienitych smaków i magii.
Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami klientów.

Nasze zasady

  1. Jesteśmy profesjonalistami, więc nie mówimy tylko tego, co chciałbyś usłyszeć.
  2. Stawiamy na jakość, dlatego damy Ci profesjonalny sprzęt, najlepszy personel i najwyższej jakości usługę. Nie mówimy, że będzie ona najtańsza.
  3. Jeżeli już z nami współpracowałeś, z pewnością wiesz, że możesz sobie pozwolić na spokój. Zadbamy o wszystko, o czym Ty możesz zapomnieć.

 Zespół

 Adam Hajtko

Adam Hajtko

Właściciel
Jacek Wach

Jacek Wach

Koordynator
pawe

Paweł

Koordynator
lukasz small

Łukasz

Szef Kuchni
sandra small

Sandra

Specjalista
michał

Michał

Specjalista
kasia

Katarzyna

Zielone koktajle
Joanna

Joanna

Dział Kreatywny
ikona

Joanna

Florystyka
 Piotrek

Piotr Szczęk

Hostessy / Event support
  Hostessy/modelki

Monika Bradacz

Hostessy / Event support