Kryzys boleśnie zweryfikował modele biznesowe firm cateringowych. Zamknięcie biur, wstrzymanie organizacji imprez i targów doprowadziło do bankructwa wielu podmiotów lub w najlepszym wypadku firmy cateringowe zostały zmuszone do bolesnej optymalizacji kosztów zarówno produktów, jak i wykwalifikowanego personelu. Jakość oferowanych usług drastycznie się pogorszyła, a klienci nie mieli pewności, czy zamawiana usługa dojdzie do skutku. Na rynku cateringowym pozostały największe firmy, które w drastyczny sposób podniosły ceny.

Od wielu lat klienci pytali nas o możliwość zamówienia klasycznej oferty cateringowej dań, przekąsek i finger food, a także zapewnienia kompleksowego serwisu związanego z przygotowaniem i obsługą bufetów. Paradoksalnie to kryzys i liczne telefony klientów zmobilizowały nas do podjęcia działań i zagospodarowaniu luki na rynku. 

Lockdown dał Ambasadzie Rozrywki czas, który zagospodarowaliśmy najlepiej jak się dało. Połączyliśmy siły z zaprzyjaźnioną restauracją i skompletowaliśmy wykwalifikowany zespół złożony z pracowników, którzy przez lata działali dla największych firm cateringowych. Posiadamy ogromny potencjał dwóch kuchni produkcyjnych zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Krakowiaków i ul. Siedmiogrodzkiej. Przeprowadziliśmy dziesiątki spotkań z dostawcami, wybraliśmy najlepsze produkty i stworzyliśmy menu, którym chcemy zachwycić Was i gości Waszych wydarzeń.

Naszą walutą jest zaufanie klientów, którzy od 15 lat znają filozofię Ambasady Rozrywki i wiedzą, że pod każdą realizacją podpisujemy się naszymi nazwiskami. Stawiamy na najwyższą jakość w rozsądnej cenie. 

Catering na konferencji Europ Assistance

Jednym z pierwszych klientów Ambasady Rozrywki była realizacja cateringu na konferencji w siedzibie firmy Europ Assistance. Przygotowaliśmy poczęstunek dla pracowników firmy, w pełnym reżimie sanitarnym.

Śniadanie zarządu Budimex

Wieści o naszych usługach cateringowych szybko rozeszły się wśród... sąsiadów! Firma Budimex, której siedziba mieści się w budynku, w którym prowadzimy restaurację powierzyła nam zadanie organizacji poczęstunku podczas spotkania zarządu. Hitem spotkania okazały się bliny z kawiorem. Dzękujemy za zaufanie!

110121378 288559052420678 5710918851502122967 n min

desery cateringowe

stoisko z lemoniadą