Studenci Politechniki Warszawskiej mogli za sprawą Accenture ochłodzić się na konferencji IT naszymi pysznymi, śmietankowymi lodami. Nasza maszyna do lodów poradziłą sobie świetnie z dużym zainteresowaniem naszą atrakcją. W pewnym momencie kolejka po lody liczyła ponad 20 metrów, jednak dzięki dużym umiejętnościom obsługi i ogromnej wydajności włoskiej maszyny nie trzeba było długo czekać na odbiór swojej porcji. 

Dziękujemy za miłą współpracę i gorące przyjęcie.

Maszyny do lodów catering na targach

Nasze maszyny do lodów często pojawiają się na targach będąc uniwersalnym deserem, który sprawdza się zarówno podczas akcji kierowanych do studentów, jak i lekarzy zgromadzonych na konferencjach medycznych. Posiadamy kilka urządzeń, które dostosowujemy do posiadanej przestrzeni i oczekiwanej przepustowości stoiska. W ofercie posiadamy zarówno maszyny zasilane prądem 230V, jak i 400V. Zapeniamy odpowiednie przedłużacze i redukcje do przyłączy. Zamawiając nasze usługi cateringowe otrzymujesz kompleksowe wsparcie zawierające wszystkie elementy tj. profesjonalną obsługę, specjalistyczny transport (waga maszyn dochodzi do 300kg) oraz wszystkie produkty i elementy.

Stoiska mogą być oklejone brandingiem klienta lub akcji, istnieje też możliwość wyprodukowania dedykowanych kubeczków z logo lub przy mniejszych nakładach - wyprodukowanie i przytwierdzenie naklejek.