Nasza obecność na stoisku wystawienniczym LOT podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show w Radomiu to już taka mała tradycja.

Podczas tegorocznej edycji dbaliśmy, aby osoby odwiedzające strefę ugasiły pragnienie pyszną, zimną lemoniadą o smaku cytrynowym i pomarańczowym. Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Podczas dwudniowej edycji rozdaliśmy aż 3000 porcji lemoniady. Na małych i dużych, żądnych osłody czekała wata cukrowa. Goście imprezy mieli także możliwość pilotowania samolotu na symulatorze lotów oraz otrzymania gadżetów przygotowanych przez LOT.

Wata cukrowa i lemoniada na piknikach plenerowych

Nasze maszyny świetnie sprawdzają się na masowych imprezach plenerowych, gdyż spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa i higieny potwierdzone dokumentami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, zezwalające na prowadzenie mobilnej gastronomii. 

Imprezy są często kontrolowane przez Sanepid, brak kompletu dokumentów skutkuje mandatem i koniecznością wstrzymania pracy urządzeń.

Wynajmując nasze maszyny do waty cukrowej na swój event unikniesz wizerunkowej "plamy". Zawsze jesteśmy perfekcyjnie przygotowani i nie musisz się obawiać tego typu kontroli.  

Wymienione atrakcje polecamy szczególnie na imprezach masowych, na których ważna jest duża wydajność i relatywnie niska cena jednostkowa przekąski. W przypadku waty płacisz jedynie za czas pracy urządzenia z obsługą bez względu na wydaną liczbę porcji. Jedna porcja powstaje w ok. 6 sekund. więc akcja promocyjna z watą cukrową zyska szeroki zasięg.