Tym razem nasza maszyna do popcornu zagościła przed siedzibą Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w Warszawie podczas projekcji filmu "Na noże" wyreżyserowanego przez Riana Johnsona. Organizatorzy znaleźli świetny sposób na przeprowadzenie wydarzenia, mając na uwadze zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa uczestników, w obliczu panującej pandemii wirusa Covid-19.

Organizacja wydarzeń jest obecnie obarczona wielona restrykcjami związanymi m.in z zachowaniem bezpiecznego dystansu między uczestnikami oraz wykorzystaniem środków ochrony osobistej tj. maseczki i przyłbice, a także dezynfekowaniu dłoni i powierzchni wszędzie tam, gdzie jest to wskazane.To także kontrola temperatury uczestników i przyjmowanie deklaracji od uczestników, które pozwoliłoby na wyeliminowanie osób, których uczestnictwo w wydarzeniu mogłoby zagrażać bezpieczeństwu innych uczestników.   

Inny wymiar kina plenerowego

Organizatorzy wydarzenia znaleźli świetny sposób na maksymalne wyeliminowanie zagrożenia proponując formułę kina samochodowego, popularnego niegdyś w USA. Kilkadziesiąt aut osobowych zaparkowało przed wielkim telebimem, na któym wyświetlany był film. Dźwięk filmu był odbierany poprzez standardowe radio znajdujące się w każdym samochodzie. Wystarczyło tylko ustawić ustaloną częstotliwość na radioodbiorniku by cieszyć się wyraźnym dźwiękiem. 

Niespodzianką od organizatorów był świeży, ciepły i pachnący popcorn serowany z naszej maszyny. Wózek z popcornem został ustawiony pod zadarzeniem, a dystrybucją przekąski zajęły się hostessy, któe przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa tj. maseczki i rękawiczki przekazywały przysmak gościom siedzącym w samochodach. Dzięki temu uczestnicy nie musieli stać w kolejnach po odbiór swojej porcji słonego przysmaku. 

Popcorn na imprezie plenerowej

Maszyny do popcornu z powodzeniem działają na zewnętrz pomieszczeń przy zachowaniu odpowiednich warunków. Do działania urządzenia wystarczy suche i równe podłoże oraz zadaszenie (można wykorzystać infrastrukturę pobliskiego obiektu np. zadaszone wejście do budynku lub parasol / szybko rozkładany pawilon). Do prawidłowego działania urządzeń do popcornu niezbędne jest również zasilanie w energię elektryczną. Jeśli w pobliżu nie ma dostępu do klasycznego gniazdka 230V należy zapewnić zasilanie zewnętrzne maszyny z agregatu prądotwórczego.

Przy organizacji imprezy plenerowej zapewniamy wszelkie wsparcie i doradztwo, szczegóły i warnki współpracy są zawsze jasno określone w protokole zamówienia, dzięki temu obie strony mają pełną wiedzę dot. zakresu realizacji.

Popcorn