Pracujemy dla najlepszych pracodawców w kraju i na świecie. JTI Polska w ramach certyfikacji Top Employers została uznana za najlepszego pracodawcę w Polsce i jest liderem w branży FMCG! Firma jest wyróżniana tym certyfikatem systematycznie od 2009 r. m.in. za tworzenie konkurencyjnych warunków pracy, dbanie o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji.

Firmy biorące udział w certyfikacji Top Employers zostały ocenione w zakresie blisko 400 praktyk związanych z zarządzaniem ludźmi m.in w zakresie przyciągania i rozwijania talentów, utrzymania zaangażowania pracowników, oferty szkoleń czy wynagrodzeń i benefitów. Od 2017 r. JTI Polska zajmuje w tym presitiżowym rankingu pierwsze lub drugie miejsce.

Z okazji otrzymania tego wyjątkowego tytułu w biurze serwowaliśmy świeże i zdrowe koktajle smoothies skomponowane przez samych pracowników. Mobilny juice bar cieszył się sporym zainteresowaniem, eksperymentowanie z dodatkami tj. moringa, spirulina i guarana w połączeniu z różnymi owocami i warzywami było świetną wspólną zabawą. Dziękujemy za zaproszenie! :)