Mieliśmy przyjemność realizacji strefy Heinz z pysznymi hot dogami, podczas imprezy newonce.camp.

Wyjątkowy wyjazd utrzymany w klimacie kolonii z lat dzieciństwa, w wyjątkowych czasach pandemii. Wyjazd został zorganizowany w Starych Jabłonkach na mazurach. Uczestnicy byli zakwaterowani w drewnianych domkach i przez siedem kolejnych dni brali udział w licznych aktywnościach i imprezach tj. podchody, ogniska, koncerty, kajaki, rowery wodne, pokazy kina plenerowego oraz warsztaty mediowe prowadzone przez ekipę newonce.net, newonce.radio oraz newonce. Uczestnicy zostali przydzieleni do drużynowych, a nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali Piotr "Kędzior" Kędzierski wraz z Jakubem "Suwakiem" Suwińskim.

Czy hot-dogi mogą być wegetariańskie?

Chcielibyśmy zdobyć się na skromność, ale nasze hot-dogi z sosami Heinz zrobiły furorę! Uczestnicy codziennie odwiedzali naszą strefę i próbowali różnych wariacji smakowych buszując w sosach i dodatkach. Hot-dogi zwykle kojarzą się z mięsną parówką, ale nie u nas! Poza zwykłymi parówkami mięsnymi, przygotowaliśmy aż 3 warianty wegetariańskie zapewniając różnorodność przez wszystkie 7 dni trwania imprezy, pozwalając uczestnikom znaleźć swój ulubiony smak. Przewodnikami smaku byli m.in Tycjana, Kędzior, Suwak, Kriskey, Dj Felipe, którzy stworzyli własne kompozycje nazwane szumnie "hot-dogiem dnia".

Bardzo dziękujemy za miły odbiór naszej strefy oraz wszystkie (niespodziewane) głosy oddane w konkursie na mistera obozu. Tytuł vicemistera obozu, który zdobyłem jako "Pan Heinz" chowam głęboko w sercu ;) Dziękuję!